Author: b***a
Date:
Review: lashes r so cute, very comfortable and looks like a lash extension, i love and recommend, i will be purchasing again
Màu sắc: màu đen
Price: 95.000₫
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Chiều dài | 9.8 cm |
| Đường kính | 1.5 cm |
| Chiều rộng | 9.2 cm |
| Kích thước gói | 14*11*2 cm |
| Chiều dài lông mi | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2308191757140015 |
Author: b***a
Date:
Review: lashes r so cute, very comfortable and looks like a lash extension, i love and recommend, i will be purchasing again
Màu sắc: màu đen
Author: a***3
Date:
Review: i love these sm best lashes ever reccomend to stack them if you want a fuller eyelashe extension look.
Màu sắc: màu đen
Author: m***1
Date:
Review: I love these I got so many compliments saying they look like I got them done !.
Màu sắc: màu đen
Author: s***i
Date:
Review: amazing soft lashes and bands dont hurt even if overlapped. softest ive had. can make light volume looks and more natural ones as well as mega volume looks. love, highly recommend. please help a girl out and like im broke😭🙏🏽❤️
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm